Sprachwahl   Rěč/Sprache/Language
Sprachwahl
Rěč/Sprache
file.title

Ergebnisse

Wuslědki turněrow/Platzierungen

35. Sokołski wolejbulowy turněr wo pokal Domowiny 2017

1. Sokoł Budyšin
2. Dom biskopa Bena
3. 12. lětnik SGB
4. Serbski dom Budyšin
5. Bratrowstwo Róžant
6. SJ Radwor 1922
7. Serbski gymnazij - wučerjo
8. Mustwo 1296
9. Škit Budyšin
10. Měrkowske wnučki
11. Rapaki
12. Handicap
13. Los Blockos
14. Zapalaki
15. Sorabija Lipsk
16. Skupina brodatych
17. SJ Chrósćicy
18. Dźiwje micki

 

34. Sokołski wolejbulowy turněr wo pokal Domowiny 2016

1

Přećeljo z pólskeje Tokarnie

2

Škit Budyšin

3

Serbski dom Budyšin

4

Mustwo 1296

5

Kamehameha

6

Dom biskopa Bena

7

Róžant

8

Sokoł Budyšin

9

SJ 1922 Radwor

10

SGB - wučerjo

11

Marijina hwězda Pančicy

12

SGB – 12 .lětnik

13

Eskimowcy

14

Rapaki

15

SJ Chrósćicy

16

Ryćerjo kokosoweho worjecha

17

SGB – 11. lětnik

18

Něhdyše dwanatki

19

Skupina brodatych

20

Zapalaki

 

32. Sokołski wolejbulowy turněr wo pokal Domowiny 15.3.2014 w Budyšinje

 

1              Přećeljo z pólskeje Tokarnie              

2              Přećeljo Radwor                               

3              Dom biskopa Bena Smochćicy           

4              Volkmar a přećeljo                            

5              Přećeljo Smječkecy                          

6              Róžant                                             

7              Sokoł Budyšin                                   

8              SGB – 12. lětnik                               

9              Eskimowcy                                       

10            Marijina hwězda                                

11            Škit Budyšin                                     

12            SGB – wučerjo                                 

13            Mustwo 1296                                    

14            Bulkotni                                            

15            Rapaki                                             

16            SŠ “Jurij Chěžka” Chrósćicy              

17            Serbski dom Budyšin                        

18            Marijine hwězdźički                           

19            SGB – 11. lětnik                               

20            Studenća Drježdźany                        

21            Dźiwje micki                                     

31. Sokołski wolejbulowy turněr wo pokal Domowiny 2013 w Budyšinje

1     Přećeljo Smječkecy  
2     Radwor  
3     Pólscy přećeljo z Tokarnie  
4     Róžant  
5     Sokoł Budyšin  
6     Serbski dom  
7     Marijna hwězda Pančicy  
8     Raz, 2, 3   
9     SGB - wučerjo  
10     ŠKIT Budyšin  
11     Chelnjanske lawy  
12     Šula "Jurij Chěžka" Chrósćicy  
13     Mustwo 1296  
14     Eksmatrikulatorjo  
15     Inwalidni - Marijina hwězda  
16     SGB - 12. lětnik  
17     Serbska šěstka  
18     Rapaki  
19     SGB - 11.lětnik  
20     Sokol Filipov (ČR)  
21     Team 22  

 

Wuslědki 30. volleyballoweho turněra Serbskeho Sokoła po pokal Domowiny 3. měrca 2012 w Budyšinje

1. Pólscy přećeljo z Tokarnje
2. Přećeljo Smječkecy
3. Serbski dom
4. Sokoł Budyšin
5. Chelnjanske lawy
6. Škit Budyšin
7. Mustwo 1296
8. Sokol Filipov
9. Handicap Smječkecy
10. Sokoł Ralbicy/Hórki
11. Handicap Pančicy
12.Eksmatrikulatorojo
13. Serbski gymnazij - wučerjo
14. Rapaki
15. Dom biskopa Bena
16. Serbski gymnazij - miks
17. Serbska šula „Jurij Chěžka” Chrosćicy
18. Serbski gymnazij Budyšin – jědnatki
19. Marijne hwězdźički
20. Worklecy 2

Wuslědki 29. sokołskeho volleyballoweho turněra wo pokal Domowiny 5.3.2011, w Šulskim a zetkawanskim centrumje w Budyšinje

1   Pólscy přećeljo z Tokarnje  
2   "Handicap" Pančicy  
3   Přećeljo   
4   Dom biskopa Bena  
5   Serbski dom Budyšin  
6   Chelnjanske lawy  
7   Sokoł Budyšin  
8   Młodźina Radwor  
9   Wěčna młodźina Budyšin  
10   Serbski gymnazij Budyšin -wučerjo  
11   Worklecy 2  
12   ABI 2008  
13   Mustwo Rapaki  
14   Mustwo 12/96  
15   Serbska šula "Jurij Chěžka" Chrósćicy  
16   Serbski gymnazij Budyšin -dźesatki  
17   Serbska šula "Michał Hórnik" Worklecy  
18   Hwězdźički Pančicy (njejsu nastupili)

Wuslědki 28. sokołskeho volleyballoweho turněra 27.2.2010:

Kónčna tabulka wo pokal Domowiny

1. "Přećeljo" Smječkecy
2. Pólscy přećeljo z Tokarnje
3. Budyska młodźina "Fič. škit"
4. Młodźina Radwor
5. Dom biskopa Bena
6. Serbska šula "Michał Hórnik" Worklecy
7. Serbski dom Budyšin
8. Serbska šula "Jurij Chěžka" Chrósćicy
9. "Rapaki"
10. Worklecy 2
11. Mustwo 12/96
12. Serbski gymnazij - dwanatki
13. Mustwo Miłoćicy
14.Chelnjanske lawy
15. Sokoł Budyšin
16. "Handicap" Pančicy
17. "Hdźe je šěstka?" Smjerdźaca
18. Serbski gymnazij - Abi ´09

Kónčna tabulka wo pokal Serbskeho Sokoła

1. Biskopski gymnazij Varnsdorf
2. Serbski gymnazij - wučerjo
3. "Marijine hwězdźički" Pančicy
4. NSLDź Budyšin
5. Serbska šula Budyšin

Wuslědki 27. volleyballoweho turněrawo Pokal Domowiny w Budyšinje
Ergebnisse des 27. Volleyballturniers um den Pokal der Domowina in Bautzen

1.

Pólscy přećeljo z Tokarnje

2.

"Přećeljo" Smječkecy

3.

Chelnjanske lawy

4.

Sokoł Budyšin

5.

Serbski dom Budyšin

6.

Młodźina Radwor

7.

Serbski gymnazij - wučerjo

8.

Radijo Satkula

9.

Biskupkské gymnazium Varnsdorf

10.

Marijina hwězda "Handikap" Pančicy

11.

Viktoria Worklecy II

12.

Mustwo Miłoćicy

13.

Mustwo 12/96

14.

Maturanća 2008

15.

Serbska šula "Jurij Chěžka" Chrósćicy

16.

Studenća - hišće zwučuja

17.

Ataktikarjo 12/94

18.

Mustwo Rapaki

19.

Serbski korjeń

20.

Serbski gymnazij Budyšin - jědnatki

21.

Serbski gymnazij Budyšin - dwanatki

 

Wuslědki 26. volleyballoweho turněra wo pokal Domowiny 1.měrca 2008 w Budyšinje

Ergebnisse des 26. Volleyballturniers um den Pokal der Domowina am 1. März 2008 in Bautzen

1. Přećeljo Smječkecy
2. "18, 20, preč" Worklecy
3. Pólscy přećeljo z Tokarnie
4. Vodafone Budyšin
5. Handicap Pančicy
6. Serbski gymnazij Budyšin - wučerjo
7. Maturanća 2007
8. Serbski gymnazij Budyšin - dwanatki
9. Sokoł Budyšin
10. Serbska šula "M. Hórnik" Worklecy
11. Ataktikarjo 12/94
12. Serbski gymnazij - jědnatki
13. Sokoł Chośebuz - studenća
14. Mustwo Rapaki
15. Mustwo 12/96
16. Biskopski gymnazij Varnsdorf z Čěskeje
17. Radijo Satkula
18. Serbska šula "J. Chěžka" Chrósćicy
19. Korjeńkecy
20. (mustwo njeje bohužel nastupiło)

Jubilejny 25. sokołski volleyballowy turněr wo pokal Domowiny
3.3.2007 w Radworskej "Slaviji"

1. "Handikap" Pančicy
2. Mustwo 18, 20, preč Worklecy
3. Mustwo Serbski dom
4. Dom biskopa Bena Smochćicy
5. "Přećeljo" Smječkecy
6. Ataktikarjo
7. Młodźina Radwor
8. Sokoł Budyšin
9. Pólscy přećeljo z Tokarnie
10. Mustwo Rapaki
11. Mustwo 12/96
12. Serbska šula "J.Chěžka" Chrósćicy
13. Radijo Satkula
14. Sokoł Chóśebuz - studenty
15. Serbska šula "M. Hórnik" Worklecy
16. Serbski korjeń Pančicy-Kukow
17. Němsko-Serbske ludowe dźiwadło
18. Serbski gymnazij Budyšin - wučerjo
19. Serbski gymnazij Budyšin - 12. lětnik
20. Chór Meja Radwor
21. Młodźinske towarstwo Pawk
22. Serbski gymnazij Budyšin - 11. lětnik
23. Sokoł Chóśebuz - měšane mustwo
24. Młodźina Miłoćicy

 

Wuslědki 23. volleyballoweho turněra wo pokal Domowiny 26. 2. 2005, w Radworskej "Slavii"
Ergebnisse des 23. Volleyballturniers um den Pokal der Domowina am 26.2.2005 in der "Slavia" Radibor

1. Sokoł Choćebuz - studenća
2. Mustwo Budyski Serbski dom
3. Młodźina Radwor
4. Serbska młodźina Budyšin
5. Eksdwanatki 04
6. Mustwo NSLDź
7. Serbska šula Budyšin
8. Serbski gymnazij Budyšin - wučerjo
9. Mustwo Rapaki
10. Sokoł Budyšin
11. Lipa Měrkow
12. Radijo Satkula
13. Mustwo 18, 20, preč Worklecy
14. Šula Ćišinskeho Pančicy-Kukow
15. Viktoria Worklecy
16. Njeznaći Smječkecy
17. Młodźinski klub Hórki
18. Serbska šula "Michał Hórnik" Worklecy
19. Mustwo "Přećeljo" Smječkecy
20. Mustwo 12/96
21. Delnjoserbski gymnazij Choćebuz
22. Ataktikarjo 12/94
23. Serbska šula "Jurij Chěžka" Chrósćicy
24. Serbski Hajko Pančicy-Kukow
25. SJ Chrósćicy
26. Chór Meja Radwor
27. Mustwo Pawk

 

Wuslědki 22. volleyballoweho turněra wo pokal Domowiny 28. 2. 2004, w Radworskej "Slavii"
Ergebnisse des 22. Volleyballturniers um den Pokal der Domowina am 28.2.2004 in der "Slavia" Radibor

1. Serbski dom Budyšin
2. Sokoł Chośebuz-młodźina
3. "18, 20, preč" Worklecy
4. Sokoł Budyšin
5. Ataktikarjo 12/94
6. Serbska młodźina Budyšin
7. SŠ "M. Hórnik" Worklecy
8. Serbska šula Budyšin
9. Serbski gymnazij Budyšin, 10. lětnik
10. "Přećeljo" Smječkecy
Serbski gymnazij Budyšin, wučerjo
NSLDź Budyšin
13. SŠ "Jurij Chěžka" Chrósćicy
LIPA Měrkow
Radijo Satkula
16. mustwo Rapaki
Delnjoserbski gymnazij Choćebuz
mustwo 12/96
19. Serbski gymnazij Budyšin, 12. lětnik
chór Meja Radwor
22. mustwo Pawk
Sorabija Lipsk
Šula Ćišinskeho Pančicy-Kukow
25. Sokoł Choćebuz
klóšter Marijina hwězda
"Mjetelčki" z Pančic

 

Kónčna tabulka 21. volleyballoweho turněra wo pokal Domowiny w Radworju/
Finalliste des 21. Volleyballturnierts um den Pokal der Domowina in Radibor:

1. městno/Platz Sokoł Chośebuz - młoźina
2. městno/Platz Sokoł Budyšin
3. městno/Platz Ataktikarjo 12/94
4. městno/Platz Serbska šula Budyšin
5. městno/Platz NSLDź
6. městno/Platz SG Budyšin 12. lětnik
7. městno/Platz Volleyball Radwor
8. městno/Platz Serbska młodźina Budyšin
9. městno/Platz Serbska šula "Michał Hórnik" Worklecy
10. městno/Platz volleyballowy team Wulke Ždźary
11. městno/Platz mustwo 12/96
12. městno/Platz mustwo Přećeljo
13. městno/Platz Radijo Satkula
14. městno/Platz Serbska šula "Jurij Chěžka" Chrósćicy
15. městno/Platz SG Budyšin wučerjo
16. městno/Platz mustwo Pawk
17. městno/Platz SG Chośebuz wukniki
18. městno/Platz Mjetelčki Pančicy
19. městno/Platz Chór Meja Radwor
20. městno/Platz SG Budyšin 11. lětnik
21. městno/Platz Rapaki a Šula Ćišinskeho Pančicy-Kukow
23. městno/Platz SG Budyšin 10. lětnik
24. městno/Platz Sokoł Chośebuz