Sprachwahl   Rěč/Sprache/Language
Sprachwahl
Rěč/Sprache
file.title

Wšě hry serbskich koparskich wubrankow/
Alle Spiele sorbischer Fußballmannschaften

lěto městno přećiwnicy wuslědk
1933 Worklecy wubranka A - wubranka B 4 : 5
1956 Šunow sowjetske mustwo Kinspork 3 : 3
1956 Worklecy wubranka A - wubranka B 3 : 2
1956 Budyšin wubranka Traktor Choćebuskeho wobwoda 3 : 1
1959 Pančicy Chemija Hnašecy 3 : 5
1965 Spálené Poříčí (Čěska) TJ Spálené Poříčí (Čěska) 3 : 3
1965 Hórki TJ Spálené Poříčí 6 : 1
1966 Hórki Doprědka Budyšin 5 : 2
1966 Hórki Aktiwist Hórnikecy 3 : 4
1986 Hórki Natwar Halštrow 5 : 1
1986 Chrósćicy SJ Ramnow 3 : 3
1995 Hórki Wulka Dubrawa 5 : 1
1995 Chrósćicy Sokol Ovčáry (Čěska) 5 : 2
1995 Ovčáry Slavia Horní Beřkovice (Čěska) 0 : 4
1995 Ovčáry Sokol Záryby 3 : 3
1998 Ovčáry Sokol Ovčáry (hra starych knjezow) 8 : 3
1998 Ralbicy wubranka zapadneje Łužicy 3 : 3
1999 Hórki Sokol Ovčáry (hra starych knjezow) 1 : 1
1999 Chrósćicy Budissa Budyšin 1 : 7
2000 Chrósćicy Budissa Budyšin 0 : 4
2001 Hórki lodohokejisća Liški Běła Woda 6 : 0
2001 Njebjelčicy Namysłów (Pólska) 4 : 1
2001 Njebjelčicy Hlučín (Čěska) 0 : 1
2001 Njebjelčicy Ladánybene (Madźarska) 0 : 0
2001 Chrósćicy Budissa Budyšin 1 : 7
2002 Chrósćicy Budissa Budyšin 0 : 2
2003 Chrósćicy Start Namysłow (Pólska) 3 : 1
2006 Chrósćicy Budissa Budyšin 0 : 5
2007 Chrósćicy Budissa Budyšin 0 : 7
2008 Njebjelčicy Dynamo-swěrni Kamjenc 2 : 1
2008 Kamjenc Jednota Kamjenc 1 : 2
2008 Trun (Šwicarska) Chorwaća z Rumunskeje 4 : 1
2008 Schluein (Šwicarska) Okcitančojo z Francoskeje 2 : 1
2008 Trun
(Šwicarska)
Cimbrojo z Italskeje 0 : 0
2008 Trin (Šwicarska) Danojo z Němskeje 1 : 3
2008 Chrósćicy KS Raszowa (Pólska) 1 : 0
2008 Njebjelčicy Jednota Kamjenc 0 : 8
2008 Budyšin Budissa Budyšin 0 : 6
2009 Chrósćicy Dynamo-swěrni Kamjenc 11 : 7
2009 Flensburg Měsćanske mustwo Flensburg 2 : 4
2009 Flensburg Mustwo Němcow z Danskeje 2 : 1
2010 Chrósćicy Wubranka Němcow z Pólskeje 2 : 3
2011 Chrósćicy Ślask Opolski z Pólskeje  
2011 Großröhrsdorf SC Großröhrsdorf II 4 : 0
2011 Eibenstock Eibenstocker BC 4 : 1
2011 Kulow Budissa Budyšin II 2 : 3
2012 Njeswačidło Budissa Budyšin II 1 : 3
      podał:
Mikławš Kraw